PL

Europe: EN

Belgium: FR | NL

France: FR

Germany: DE

Greece: GR

Italy: IT

Netherlands: NL

Poland: PL

Russia: RU

Spain: ES

Sweden: SE

United Kingdom: EN

10/11/2023

ANANAS DEL MONTE GOLD® JEST JUŻ DOSTĘPNY DROGĄ LOTNICZĄ Z KENII

Del Monte Fresh Produce (Del Monte) ma przyjemność ogłosić, że wprowadziła do swojej oferty ananas Airfreight Del Monte Gold® dostarczany drogą lotniczą z Kenii, jako uzupełnienie oferty ananasa z Kostaryki dostarczanego drogą morską.

 

“Marka Del Monte ® jest uznawana na całym świecie za synonim zaufania i najwyższej jakości, a nasz ananas Del Monte® Extra Sweet Gold zdecydowanie należy do naszych najlepiej sprzedających się produktów. Dostrzegliśmy możliwość rozwoju w tym segmencie poprzez wprowadzenie oferty dodatkowego produktu premium, tym razem dostarczanego drogą lotniczą z Kenii” mówi Gianpaolo Renino, VP EA. „Stworzyliśmy szeroką sieć dystrybucji, która będzie cotygodniowo obsługiwać kluczowe porty lotnicze w Europie. Ananasy Del Monte Gold® Extra Sweet dostarczane drogą lotniczą są pakowane w specjalnie zaprojektowane kartonowe pudła, w pozycji pionowej, odzielone jeden od drugiego, aby zagwarantować im maksymalną ochronę podczas transportu. Nasi klienci będą mogli włączyć do swojej oferty dodatkowy niszowy produkt i tym samym konsumenci końcowi będą mogli delektować się naturalną słodyczą i złocistym miąższem naszego unikalnego, gotowego do spożycia ananasa, w zaledwie kilka godzin po zbiorze.”

 

W ramach globalnego programu Del Monte CSR program (Corporate Social Responsibility - Społecznej Odpowiedzialności Biznesu), kenijskie plantacje ananasów uzyskały certyfikaty Zrównoważonej Uprawy wydane przez niezależne podmioty trzecie. Certyfikaty zostały wydane przez SCS Global Services (SCS) zgodnie z wymaganiami międzynarodowej normy Sustainably Grown Standard wersja 1.3 obowiązującymi dla producentów i sprzedawców. W związku z tym ananas Del Monte Gold® dostarczany drogą lotniczą z Kenii będzie opatrzony znakiem Kingfisher eco-label; konsumenci w Europie będą mięć większą niż kiedykolwiek pewność, że ich ananasy Del Monte Gold ® posiadają certyfikat SCS.

 

O Del Monte Fresh Produce:
Del Monte Fresh Produce jest jednym z wiodących światowych, pionowo zintegrowanych producentów, sprzedawców i dystrybutorów wysokiej jakości świeżych i świeżych krojonych (fresh-cut) owoców i warzyw, a także wiodącym producentem i dystrybutorem owoców i warzyw przetworzonych w Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie oraz w krajach byłego Związku Radzieckiego. Fresh Del Monte wprowadza swoje produkty na rynek na całym świecie pod marką Del Monte® będącą od ponad 125 lat symbolem jakości, świeżości i pewności. Aby uzyskać więcej informacji na temat ananasów dostarczanych drogą lotniczą, napisz do nas na adres pranieri@freshdelmonte.com
Aby uzyskać więcej informacji na temat SCS Global Services, odwiedź stronę: http://www.scsglobalservices.com/certified-sustainably-grown

x